людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Іваньківської сільської ради Черкаської області

Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури

Дата: 06.04.2022 09:47
Кількість переглядів: 53

6 квітня 2022 року пройшов наймаштабніший Всеукраїнський онлайн-урок фізичної культури на благо миру та розвитку з нагоди Міжнародного дня спорту, який об’єднав школярів, вчителів, зірок шоу-бізнесу, спорту та лідерів думок всієї України. Це – масштабна спортивна подія, що стала першою з серії спільних онлайн-уроків фізкультури «Перемагаємо разом».  Під час уроку було встановлено Національний Рекорд України. Ця ініціатива – спільний проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства освіти і науки, ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», який відбувся у межах реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Вчителі фізичної культури залучили учнів до проведення уроку адже синхронний формат дозволив об’єднати дітей з усіх куточків України

Трансляція відбулася на YouTube-каналах МОН, ГО «Рух Олександра Педана Junior», UNICEF Ukraine та на Новому каналі.

Учасники освітнього процесу Іваньківської ТГ також долучилися до уроку і рухалися разом з усією країною

.